101 Ways To Promote Your Real Estate Web Site

Author: Susan Sweeney
Publisher: Maximum Press
ISBN: 1931644632
Size: 51.81 MB
Format: PDF
View: 3807

Download Read Online

101 Ways To Promote Your Real Estate Web Site. An increasing number of real estate buyers and sellers are making the Web their first destination, so getting more of them to stop at an agency’s or individual agent’s site can mean thousands of dollars in commissions. The proven e-mail, linking, and online advertising techniques provided will increase initial visitor traffic to any real estate website and keep buyers and sellers returning again and again. In addition, real estate agents and office managers can use the templates, checklists, and forms included to make their website an important and effective selling tool.

101 Ways To Promote Your Web Site

Author: Susan Sweeney
Publisher: Maximum Press (FL)
ISBN: 9781931644785
Size: 26.93 MB
Format: PDF, Kindle
View: 7442

Download Read Online

101 Ways To Promote Your Web Site. Demonstrates tools and techniques for increasing Web site traffic, including overall design, exposure to search engines, newsgroups, e-mail, mailing lists, linking strategies, and online advertising.

Author: Кетрін Стокетт
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171239356
Size: 35.13 MB
Format: PDF, Kindle
View: 1046

Download Read Online

. 1960-ті роки, штат Міссісіпі, США. Ейбілін все своє життя пропрацювала служницею у білих людей, виростила сімнадцятеро їхніх дітей, але втратила свого єдиного сина. Мінні — невгамовна й нестримна жінка, з якою не варто сперечатися. Через свій непростий характер вона змушена часто змінювати господарів, але роботу таки може знайти: її торти і пироги незрівнянні. Скітер, біла дівчина, після закінчення університету повертається у рідний Джексон. Вона мріє про письменницьку кар’єру і хоче розповісти світові про те, що коїться тут, на Півдні Америки. Ці жінки дуже різні. Але їх об’єднує загострене відчуття справедливості та непереборне прагнення до змін у своєму житті. Вони разом пишуть свою таємну книгу про нелегку долю та тогочасний лад і не знають, чи вдасться їй колись побачити світ…

Author: Peter Thiel
Publisher: Nash Format
ISBN: 6177279147
Size: 62.17 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 5359

Download Read Online

. Ця книжка стане пусковим механізмом для тих, хто прагне мислити та створювати нове, а не копіювати відпрацьовані шаблони. Автор переконує: роблячи те, що ми вже знаємо, ми рухаємо світ від 1 до n, додаючи більше чогось вже знаного; проте щоразу, коли ми створюємо щось нове, ми ступаємо від 0 до 1. Тіль покроково описує дієвість експоненціального закону у світі стартапів, таємниці роботи із венчурним капіталом, а також інноваційні ідеї майбутнього, які змінять життя людей до невпізнаваності...

Author: Чарлз Дахіґґ
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171212083
Size: 50.70 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 2440

Download Read Online

. • Понад 60 тижнів у списку бестселерів The New York Times • Входить до довгого списку рейтингу Financial Times Як звички впливают на життя? Як, змінивши лише один шаблон поведінки, різні люди змогли досягти успіху: стати директором, придбати будинок, пробігти марафон? В основу цієї книжки лягли інтерв’ю із трьома сотнями науковців і директорів підприємств, дослідження, проведені в десятках компаній. Проаналізувавши все це, автор зрозумів, як кожна людина може контролювати свої звички, щоб досягти успіху. Дізнавшись, як створюються та руйнуються звички, ви зможете перебудувати шаблони поведінки, як собі забажаєте. Ви зрозумієте, як змусити себе не палити, менше їсти, займатися спортом, не кричати на близьких, ефективніше працювати.