Author: Susan Cain
Publisher: Nash Format (PublishDrive)
ISBN: 6177279937
Size: 56.67 MB
Format: PDF, ePub
View: 1807

Download Read Online

. Кілька століть нам нав’язували ідеальний образ людини — комунікабельної, харизматичної, енергійної, — мовляв, саме ці риси — запорука успіху. Тому й не дивно, що більшість переступила через себе, намагаючись відповідати цьому взірцеві. Сьюзен Кейн вважає, що час скинути маски, і на численних прикладах з політики, бізнесу, освіти, громадського та культурного життя розповідає, у чому криється потенціал тихих людей. Кейн сама інтроверт, тому щиро ділиться порадами, як здобути успіх на роботі і в особистому житті, при цьому залишаючись самим собою.

Books In Print

Author:
Publisher:
ISBN:
Size: 71.10 MB
Format: PDF
View: 4791

Download Read Online

Books In Print. Books in print is the major source of information on books currently published and in print in the United States. The database provides the record of forthcoming books, books in-print, and books out-of-print.

Author: Зигмунд Фрейд
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 9661489815
Size: 79.78 MB
Format: PDF
View: 5353

Download Read Online

. Найвідоміший твір засновника психоаналізу! Запропонований твір — це популярний, та аж ніяк не спрощений виклад психоаналітичної теорії вустами її автора. Ця книжка справила величезний вплив на сучасників і нащадків і вважається однією з найважливіших праць автора.

Author: Ерік Ларсон
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171210080
Size: 31.16 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 3010

Download Read Online

.