Marine Animals Book And Cd

Author: Ricorico
Publisher: Rockport Publishers
ISBN: 9781592536597
Size: 11.66 MB
Format: PDF, Docs
View: 1915

Download Read Online

Marine Animals Book And Cd. A collection of usable artwork for designers and artists featuring 100 thematic illustrations in popular categories to use freely and to manipulate or enhance and supplement their own work. The original artwork and the popular themes are perfect for non-designers and amateur artists who want professional looking artwork but cannot create the artwork themselves. This book offers modern and unique illustrations in themes that are current for today’s artists. It is the perfect book for artists, crafters, designers, and laypeople wanting imagery for cards, t-shirts, journals arts, posters, advertisements, party decorations, and more.

Bones And Skulls Book And Dvd

Author: Ricorico
Publisher: Sylvia Andrews
ISBN: 9781592536603
Size: 35.69 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 5417

Download Read Online

Bones And Skulls Book And Dvd. A collection of usable artwork featuring illustrations related to bones and skulls.

Gale Directory Of Databases

Author:
Publisher: Gale Research International, Limited
ISBN: 9780787682323
Size: 35.14 MB
Format: PDF, Docs
View: 1233

Download Read Online

Gale Directory Of Databases. This is a guide to computer-readable databases available online, in CD-ROM format, or in other magnetic formats. Details include database descriptions, costs, and whom to contact for purchase. The material is indexed alphabetically, and by subject, vendor, and producer.

Author: Peter Thiel
Publisher: Nash Format
ISBN: 6177279147
Size: 42.72 MB
Format: PDF, Docs
View: 6506

Download Read Online

. Ця книжка стане пусковим механізмом для тих, хто прагне мислити та створювати нове, а не копіювати відпрацьовані шаблони. Автор переконує: роблячи те, що ми вже знаємо, ми рухаємо світ від 1 до n, додаючи більше чогось вже знаного; проте щоразу, коли ми створюємо щось нове, ми ступаємо від 0 до 1. Тіль покроково описує дієвість експоненціального закону у світі стартапів, таємниці роботи із венчурним капіталом, а також інноваційні ідеї майбутнього, які змінять життя людей до невпізнаваності...

Author: Nina George
Publisher: Nash Format
ISBN: 6177279287
Size: 11.25 MB
Format: PDF, Docs
View: 5523

Download Read Online

. Жан Одинак – власник книжкової баржі «Літературна аптека» – точно знає, як вилікувати почуття, що не вважаються захворюваннями й не діагностуються лікарями. Адже він – читач душ, тож кожному покупцеві добирає книги, які якнайкраще впораються із завданням вилікувати людський смуток, тугу чи зневіру. Єдиний, кого Жан не може зцілити, − це він сам. Душевні терзання від спогадів про Манон, котра покинула месьє Одинака двадцять один рік тому, розбили йому серце і досі тривожать душевні рани. Усе, що вона залишила, − лист, який Жан ніяк не наважується прочитати. Усе змінюється одного літнього дня після зустрічі з Катрін, глибоку печаль якоїмесьє Одинак сподівається вилікувати. Саме цей момент став переломним у житті Жана. Він вирушає в подорож до місця найболючіших спогадів – серця Провансу, аби пережити час страждань і віднайти себе.

Author: Чарлз Дахіґґ
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171212083
Size: 32.47 MB
Format: PDF
View: 7070

Download Read Online

. • Понад 60 тижнів у списку бестселерів The New York Times • Входить до довгого списку рейтингу Financial Times Як звички впливают на життя? Як, змінивши лише один шаблон поведінки, різні люди змогли досягти успіху: стати директором, придбати будинок, пробігти марафон? В основу цієї книжки лягли інтерв’ю із трьома сотнями науковців і директорів підприємств, дослідження, проведені в десятках компаній. Проаналізувавши все це, автор зрозумів, як кожна людина може контролювати свої звички, щоб досягти успіху. Дізнавшись, як створюються та руйнуються звички, ви зможете перебудувати шаблони поведінки, як собі забажаєте. Ви зрозумієте, як змусити себе не палити, менше їсти, займатися спортом, не кричати на близьких, ефективніше працювати.

Author: Ренсом Ріггз
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171212245
Size: 46.80 MB
Format: PDF, Kindle
View: 1754

Download Read Online

. • Третя книжка циклу «Дім дивних дітей» • Роман потрапив до переліку бестселерів The New York Times • Твір став «Вибором року» всесвітньої книжкової соціальної мережі Goodreads Абатон. Загадкове зникле місто, де в бібліотеці зберігаються душі великих дивних... Старовинна легенда нагадає про себе, коли в пошуках викрадених дітей Джейкоб, Емма і вірний Едісон, сплутавши сліди переслідувачам у сучасному Лондоні, вирушать до вікторіанської Англії. У небезпечній подорожі в нетрі Диявольського Акра – петлі поза законом, де дуже легко приховати вкрадене, – їх супроводжують похмурий перевізник Харон, спокушений перспективами кар’єрного зростання, і приручена Джейкобом порожнеча. Але тут, біля самого лігва потвор, на них уже багато років чекає той, хто вірить у повернення бібліотекаря... Книга проілюстрована унікальними старовинними фотографіями.