Realizing The Power Of Professional Learning

Author: Timperley, Helen
Publisher: McGraw-Hill Education (UK)
ISBN: 0335244041
Size: 78.32 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 6567

Download Read Online

Realizing The Power Of Professional Learning. Developing an approach to professional learning that has motivated teachers and resulted in impressive improvements in student learning, particularly for students who traditionally underachieve in school.

Author: Ayn Rand
Publisher: Nash Format (PublishDrive)
ISBN: 6177388345
Size: 54.84 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 5273

Download Read Online

. Уявіть, що ви народилися у першій половині ХХ століття в США і раптом виявили, що люди, маючи радіо, газети, кораблі та літаки, досі живуть у будинках, зведених у римському стилі. Вони не сприймають нічого, крім фронтонів, химерних статуеток, карнизів та колон... Відмовляються бачити прогрес. Саме в такій ситуації опиняється головний герой роману — талановитий архітектор Говард Рорк. Він навіть не намагається відкрити оточенню очі на абсурдність ситуації, а просто виконує свою роботу. Таких як він — тих, хто має власну думку — суспільство кличе егоїстами, вважає «хворими» і неправильними. Перед ним зачиняють двері і всіляко намагаються виштовхнути подалі від епіцентру архітектурного життя. Що ж вчинить герой та чи справді бути егоїстом погано?

Author: Ювал Ной Харарі
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171217425
Size: 67.29 MB
Format: PDF, Docs
View: 2078

Download Read Online

. Дослідження, що стало світовим бестселером № 1 за версією The New York Times та лідером продажів на Amazon.com, ламає усталені уявлення про земну історію від появи людини й народження мови до сьогодення і примушує задуматися: шлях розвитку наших предків міг бути зовсім іншим. Долучіться до історичної розвідки, і вас приголомшать неочікувані й сміливі припущення. У книжці ви не знайдете нудної хронології та сухих дат, але разом з автором розмірковуватимете про численні «чому?». ▶ Чому Людина Розумна отримала шанс на майбутнє та що винищило її найближчих древніх родичів? ▶ Чому перехід від збиральництва до сільського господарства став пасткою для людини й погіршив її життя? ▶ Чому могутні імперії інків та монголів зазнали краху та були переможені нечисленними групами європейців? ▶ Що таке «теорія пліток» і як розмови про те, чого насправді не існує, підняли людину на вищий щабель цивілізації? ▶ Що спільного між релігією та ідеологією? Чим відрізняються християнство та буддизм? ▶ Як гроші та кредити стали однією з основних рушійних сил цивілізації? ▶ Чому зруйновані імперії досі керують людством?

Author: Чарлз Дахіґґ
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171212083
Size: 42.64 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 3130

Download Read Online

. • Понад 60 тижнів у списку бестселерів The New York Times • Входить до довгого списку рейтингу Financial Times Як звички впливают на життя? Як, змінивши лише один шаблон поведінки, різні люди змогли досягти успіху: стати директором, придбати будинок, пробігти марафон? В основу цієї книжки лягли інтерв’ю із трьома сотнями науковців і директорів підприємств, дослідження, проведені в десятках компаній. Проаналізувавши все це, автор зрозумів, як кожна людина може контролювати свої звички, щоб досягти успіху. Дізнавшись, як створюються та руйнуються звички, ви зможете перебудувати шаблони поведінки, як собі забажаєте. Ви зрозумієте, як змусити себе не палити, менше їсти, займатися спортом, не кричати на близьких, ефективніше працювати.

The Transformative Power Of Collaborative Inquiry

Author: Jenni Donohoo
Publisher: Corwin Press
ISBN: 1506338496
Size: 64.40 MB
Format: PDF, Mobi
View: 5295

Download Read Online

The Transformative Power Of Collaborative Inquiry. Foster reflective teacher leadership and make real change happen! Teachers are powerful change agents in the on-going process of school improvement. This insightful, must-read companion guide to Donohoo’s best-selling Collaborative Inquiry for Educators helps school leaders develop a sustainable professional learning culture. Practical suggestions and in-depth research shed light on your path as you explore the benefits and challenges of adopting authentic teacher collaboration across schools and districts. Learn valuable lessons from leaders in the field and discover: A rationale and framework for engaging in inquiry The vital conditions needed to ensure systemwide collaboration Common pitfalls and the four stages of school improvement

Author: Susan Cain
Publisher: Nash Format (PublishDrive)
ISBN: 6177279937
Size: 51.31 MB
Format: PDF, Kindle
View: 4942

Download Read Online

. Кілька століть нам нав’язували ідеальний образ людини — комунікабельної, харизматичної, енергійної, — мовляв, саме ці риси — запорука успіху. Тому й не дивно, що більшість переступила через себе, намагаючись відповідати цьому взірцеві. Сьюзен Кейн вважає, що час скинути маски, і на численних прикладах з політики, бізнесу, освіти, громадського та культурного життя розповідає, у чому криється потенціал тихих людей. Кейн сама інтроверт, тому щиро ділиться порадами, як здобути успіх на роботі і в особистому житті, при цьому залишаючись самим собою.

Author: Peter Thiel
Publisher: Nash Format
ISBN: 6177279147
Size: 64.93 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
View: 2050

Download Read Online

. Ця книжка стане пусковим механізмом для тих, хто прагне мислити та створювати нове, а не копіювати відпрацьовані шаблони. Автор переконує: роблячи те, що ми вже знаємо, ми рухаємо світ від 1 до n, додаючи більше чогось вже знаного; проте щоразу, коли ми створюємо щось нове, ми ступаємо від 0 до 1. Тіль покроково описує дієвість експоненціального закону у світі стартапів, таємниці роботи із венчурним капіталом, а також інноваційні ідеї майбутнього, які змінять життя людей до невпізнаваності...

Author: Курт Воннеґут
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171217239
Size: 22.61 MB
Format: PDF, Docs
View: 4403

Download Read Online

. Геніальний схиблений науковець робить приголомшливе відкриття, не переймаючись майбутнім свого творіння… Лід-дев’ять — винахід, страшніший за атомну бомбу. Одна його крихта може знищити все живе… І троє людей використали цю смертоносну речовину на власний розсуд… На перетині добра і зла ідеальний світ справді далекий від ідеалу, а як щодо самоцінності особистості, як щодо відповідальності за скоєне?..

Realizing The Power Of Love

Author: V. Michael Santoro
Publisher: Publishamerica Incorporated
ISBN: 9781413715101
Size: 51.32 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 342

Download Read Online

Realizing The Power Of Love. Realizing the Power of Love is written to help fathers and teenage daughters build trust and a better relationship through improving their communication and problem solving skills. Co-authored by a father and teenage daughter, the book is based upon real world professional, and personal experiences instead of theory.Fathers are shown how to successfully use their work-related communication and problem solving skills to become better dads for their teenage daughters.Daughters are shown how to earn more freedom and independence by learning how to better communicate with their fathers while demonstrating that they can maturely work with dad to help solve their problems.Together they complete optional step-by-step fun activities that will assist them in breaking down any barriers to a better relationship. They will also learn how to continue the process of building trust that will ultimately help them to develop a true friendship while enjoying the journey.