Learning With Online And Mobile Technologies

Author: Janet MacDonald
Publisher: Gower Publishing, Ltd.
ISBN: 9780566089305
Size: 66.46 MB
Format: PDF, Docs
View: 2478

Download Read Online

Learning With Online And Mobile Technologies. This wide-ranging survival guide combines advice on effective learning, with practical tips on using technology successfully to give you a smart approach to accessing, recording, sharing and revising information and knowledge. An efficient learning strategy with technologies will help you develop independence and self direction, so that when faced with a bewildering choice of web-based resources you are confident about how much to read, and when to stop. The approaches, skills and techniques discussed in this book will be of value to you not only in your formal course of study, but also in any other learning you might wish to undertake in future. In an increasingly competitive job market this will also be attractive to prospective employers.

201 Great Ideas For Your Small Business

Author: Jane Applegate
Publisher: John Wiley & Sons
ISBN: 1118067711
Size: 53.51 MB
Format: PDF, Docs
View: 5800

Download Read Online

201 Great Ideas For Your Small Business. Completely revised and updated edition of this very popular and successful small business book The first edition of 201 Great Ideas for Your Small Business was hailed by management guru and author Tom Peters as "Brilliantly researched. Brilliantly written. A gem of priceless value on almost every page. Read. Inhale. Absorb. Great Stuff!" In this completely updated third edition of 201 Great Ideas for Your Small Business, renowned small-business expert and consultant Jane Applegate shares new, powerful, creative, simple, and proven approaches for building a better small business. Details how business owners can use online marketing and social networking more effectively Offers timely strategies for thriving in challenging economic times Includes scores of real-life success stories and all-new interviews with small-business owners, experts, and VIP's including Guy Kawasaki, Kay Koplovitz, and Michael Bloomberg It may be small, but your business is a big deal to you, your customers, and employees. 201 Great Ideas provides lively, practical strategies to help you manage, grow, and promote your business.

Author: Martin Ford
Publisher: Nash Format
ISBN: 6177279732
Size: 22.82 MB
Format: PDF
View: 4797

Download Read Online

. У книжці футуролога з Массачусетського технологічного інституту Мартіна Форда йдеться про штучний інтелект і роботехніку, чиї можливості вже перевершують всяку уяву, руйнують стереотипи і конкурують з людським мозком. Автор скрупульозно досліджує технологічні інновації і моделює недалеке майбутнє, коли машини замінять людей і заживуть своїм життям. Ця книжка похитне віру читачів у абсолютну доцільність роботизації і спонукає задуматися над майбутнім людства.

Author: Walter Isaacson
Publisher: Nash Format (PublishDrive)
ISBN: 6177388884
Size: 11.40 MB
Format: PDF, Mobi
View: 6737

Download Read Online

. Мало хто знає, що теорію сучасного цифрового світу сформулювала жінка ще в середині ХІХ століття; і не будь-хто, а донька самого Байрона — леді Лавлейс. За півтора століття цифрову еру наближали багато людей, проте більшість так і залишилася в тіні. Це книжка про різні етапи цифрової революції, про ґіків, хакерів і мрійників, які кардинально змінили світ і підхід до бізнесу. Вона про диваків, яким нині людство завдячує електронним комфортом: Алана Тюрінга, Біла Ґейтса, Стіва Возняка, Стіва Джобса, Ларі Пейджа та інших. З неї ви дізнаєтеся про глибокі інновації і роль творчої співпраці в історії людства.

Author: Ювал Ной Харарі
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171217425
Size: 36.84 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
View: 1435

Download Read Online

. Дослідження, що стало світовим бестселером № 1 за версією The New York Times та лідером продажів на Amazon.com, ламає усталені уявлення про земну історію від появи людини й народження мови до сьогодення і примушує задуматися: шлях розвитку наших предків міг бути зовсім іншим. Долучіться до історичної розвідки, і вас приголомшать неочікувані й сміливі припущення. У книжці ви не знайдете нудної хронології та сухих дат, але разом з автором розмірковуватимете про численні «чому?». ▶ Чому Людина Розумна отримала шанс на майбутнє та що винищило її найближчих древніх родичів? ▶ Чому перехід від збиральництва до сільського господарства став пасткою для людини й погіршив її життя? ▶ Чому могутні імперії інків та монголів зазнали краху та були переможені нечисленними групами європейців? ▶ Що таке «теорія пліток» і як розмови про те, чого насправді не існує, підняли людину на вищий щабель цивілізації? ▶ Що спільного між релігією та ідеологією? Чим відрізняються християнство та буддизм? ▶ Як гроші та кредити стали однією з основних рушійних сил цивілізації? ▶ Чому зруйновані імперії досі керують людством?

Author: Чарлз Дахіґґ
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171212083
Size: 49.46 MB
Format: PDF, Docs
View: 6195

Download Read Online

. • Понад 60 тижнів у списку бестселерів The New York Times • Входить до довгого списку рейтингу Financial Times Як звички впливают на життя? Як, змінивши лише один шаблон поведінки, різні люди змогли досягти успіху: стати директором, придбати будинок, пробігти марафон? В основу цієї книжки лягли інтерв’ю із трьома сотнями науковців і директорів підприємств, дослідження, проведені в десятках компаній. Проаналізувавши все це, автор зрозумів, як кожна людина може контролювати свої звички, щоб досягти успіху. Дізнавшись, як створюються та руйнуються звички, ви зможете перебудувати шаблони поведінки, як собі забажаєте. Ви зрозумієте, як змусити себе не палити, менше їсти, займатися спортом, не кричати на близьких, ефективніше працювати.

Author: Ерік Ларсон
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171210080
Size: 65.56 MB
Format: PDF
View: 1843

Download Read Online

.

Author: Брет Істон Елліс
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171222488
Size: 63.17 MB
Format: PDF, Docs
View: 4618

Download Read Online

.

Author: Пола Гоукінз
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171236594
Size: 43.97 MB
Format: PDF, Docs
View: 2876

Download Read Online

. Затон Утоплениць біля тихого англійського містечка. Над ним — стрімка скеля, з якої протягом століть стрибали чи просто падали в темну воду жінки. Письменниця Нел Ебботт, зачарована моторошними переказами та легендами, починає писати роман про це місце… А потім її тіло знаходять у затоні. Ведеться розслідування, і невдовзі стає зрозуміло, що мешканці містечка щось приховують. Їхню свідомість віками отруює зло, яке ховається в обтяжених чорними таємницями водах затону. Кожен із цих людей має свою зловісну таємницю. Чи встигне детектив Шон Таунсенд розгадати її до того, як вода затону прийме у свої глибини нову жертву?